Virginia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Virginia kinnisvara müügikuulutusi.

Virginia müügiks mõeldud kinnisvara

See piirneb Virginia kaguosas, Kentucky edelas, Ohio loodes, Pennsylvania põhja ja Maryland kirdes.

Kas peate elama vaikses kohas? Kas otsite Virginia kinnisvara müügiks? Siis sa ei saa teavet oma kinnisvaraturul, vaid ka selle geograafia, kultuuri, tavade ja traditsioonide kohta.
Virginia on Ameerika Ühendriikide kaguosas olev riik ja ulatub Chesapeake'i lahtest apalatslaste juurde, millel on pikk Atlandi ookeani rannik. See on üks esimesi kolmeteistkümnest Ameerika koloonist, mille ajaloolised monumendid nagu Monticello, tuntud Charlottesville'i asutaja Isa Thomas Jeffersoni istandused. Jamestowni asula ja Colonial Williamsburg on elavad muuseumid.

2017 on näinud eluasemete hinnad tõusuteel ja allapoole Põhja-Virginia ja prognoosid kordavad, et Virginia kinnisvaraturg säilitab selle suundumuse 2018. See on turg soodushinnaga müüja Virginia osariigis sel aastal, kuid praegu madalad intressimäärad on ostjatele samal ajal hea aeg.

Kinnisvaraturul mõnes piirkonnas on alati mõjusid mõjutanud. Koju ostmine on alati olnud hea investeering, mitte ainult oma vara lisamiseks, vaid maksusoodustuste maksusoodustuse saamiseks.

Virginia linnas on 2018. aasta kinnisvaraturul mõjutavaid tegureid ning see on oluline, et teaksite, kas soovite siin liikuda ja kui olete huvitatud kinnisvara müügist Virginia.

Virginia kinnisvaraturg tõuseb juba 2018. aastal ja see näib olevat 2017. aastaga võrreldes pidevalt paranenud.

Lõuna-Virginia pakub kodude madalamat keskmist turuhinda. Majad jäävad turule ebatavaliselt suhteliselt pikaks ajaks, kuni 55 päeva, viimastel kuudel. Kuid see on eelmise aasta 10% langus. See protsent võib kergesti muutuda, kuna eluasemekulud vähenevad.

Virginia kinnisvaramaaklerite kolmanda kvartali aruande näitus näitas, et Virginias müüdavate uute kinnisvaraostjate jaoks võib olla keeruline keskmist majade hindu. See tähendab, et müüjad ja inimesed, kellel on raha Virginias müügiks kinnisvarasse, on hea turg, kuid neile, kes soovivad odavat kodu, ei ole palju. Sellest hoolimata kasvas müük 2017. aasta lõpuks, tegelikult oli turumaht alates aasta algusest 8% tõus.

Kui otsite Virginia müügiks olevat vara, peaksite teadma, millised on parimad kaks elukohta Virginia linnas.

Virginia pakub randu, mägesid ja palju muud. Kui jõuate Virginia müügiks oleva kinnisvara ostmiseks, on paar koht, kus kaaluda varem.

Üks nendest kohtadest on Virginia Beach.

Virginia Beachi piirkonnas on keskmine kinnisvara väärtus, mis on viimase aasta jooksul kasvanud üle 2%. 1,5% -line kasv eeldatakse 2018. aastaks.

Veel üks tore koht otsustada elada ja otsida kinnisvara müügiks Virginia on Fairfax County.

Eelmise aasta juulis oli Fairfaxi maakonna keskmine müügihind 6% tõus. Praegune keskmine müügihind on 3% madalam kui juunis.

  •  
    Siirdumine Virginia. Välismaalane ja elab Virginia

      Jätkuvalt analüüsides erinevaid riike, mis lähevad imeliku Ameerika rahva tähistamiseks, ei saa me kindlasti mitte ükskõik millist. Idarannikul on tegelikult olemas ainulaadne reaalsus, mida tuleb avastada. Üks esimesi kolmeteistkümnest Ameerika kolooniast, mis on rikas ajalooliste mälest ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 36451

Müük Haagiselamu, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

2,522.92EUR
Müük
Haagiselamu

1.86 m²
Olete nüüd teadlik sellest, et see on 100% võimalik Mida saab Ameerika Ühendriikides kaasaegne konteinermaja osta ja kulub vaid 7 päeva Kuubale jõudm...
Cod. 11645

Müük Villa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

1,800,000.00EUR
Müük
Villa

610 m²
Kogu vara "
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB